Združenie elektro predajcov z celého Slovenska, združujúce práve Vašich domácich elektro predajcov, ktorí sú Vám najbližšie.

Elektro predajcovia zo zruženia HOME elektro Vám vždy poskytnú osobný prístup, ochotu priateľa, sú tu pre Vás i v dobrých i v zlých časoch, jednoducho vždy keď potrebujete.

Nákupom u elektro predajcu  združenia HOME ELEKTRO s.r.o., podporujete svoj vlastný región.

 

Pracovná a eventová agentúra poskytujúca predovšetkým sprostredkovanie práce a brigád v zahraničí a organizovanie kultúrnych a športových eventov na Slovensku i zahraničí.

Ako pracovná agentúra ponúka dlhodobú prácu i sezónne brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Ako eventová agentúra ponúka organizovanie kultúrnych a športových eventov na Slovensku i zahraničí.  Pre firmy organizuje firemné akcie, športové dni, teambuilding a iné eventy rôzneho druhu. Pre deti pripraví detské eventy, narodeninové oslavy, detské party a iné animačné programy

Lokálny internetový elektro obchod zameriavajúci sa predovšetkým na regióny Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou a Košice.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky značkovej elektroniky od všetkých výrobcov – cez notebooky, cez LCD, LED či plazmové televízory až po práčky, chladničky, sušičky, sporáky či vstavanú techniku.Taktiež si môžete objednať služby spojené s inštaláciou TV a SAT elektroniky.

Firma ponúkajúca široký sortiment komoditných plastov (polyolefínov), technických plastov, aditív, farebných koncentrátov ale aj moderné riešenie financovania vstupného materiálu.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
- výroba s správa www: +421 905 292 410
- účtovníctvo: +421 902 965 245