No problem - Elektro predajňa TAMATEX Stará Ľubovňa

Začnem zoširoka, ale ono to súvisí.

No Problem TAMATEXPred pár rokmi som bol na dovolenke v Turecku v Çeşme pri meste Izmir, kde som mal možnosť vidieť, čo sú to služby pre zákazníka. Bol som veľmi veľmi prekvapený a nadšený, čo všetko dokážu urobiť pre zákazníka a to vám nemusí trčať plná peňaženka z vrecka. Bol som tam jednak ako študent a jednak do danej časti Turecka chudobná Slovač vôbec nechodí, skôr turisti zo západnej Európy a samozrejme Ruska.
Keď sa dozvedeli, že som zo Slovenska, hneď vedeli, kde pracuje jediná Slovenka a, samozrejme, ktorí slovenskí futbalisti hrajú v Turecku.
Bol som tam veľmi spokojný a všetko to korunovala krčma s názvom “No Problem”. A to mi už navždy ostane v pamäti – v Turecku sa žije heslom “No Problem”.

Keď som sa potom vrátil do slovenskej reality, hneď som dostal kladivom po hlave - ešte sme len vystúpili z lietadla na bratislavskom letisku. Najprv čakať na vybavenie približne 30 minút, “keďže bratislavské letisko je tak neskutočne vyťažené”, potom ďalších 20 minút sme čakali na batožinu, “keďže bratislavské letisko je tak neskutočne vyťažené” a zaklincovali to taxíky, pretože dva čo tam boli, si zobrali šikovnejší. Domáci si vedia zavolať, no Španielka z Barcelony, čo vedľa mňa sedela v lietadle, ostala úplne hotová asi o druhej hodine ráno.
Tak hneď som si povedal: „zabudni na “No Problem”, tu sme na Slovensku“.

 

Roky bežia a stále sa na Slovensku stretávam skôr s heslom “Všetko je problém”... Preto, keď som predsa len našiel niekoho, kto sa tiež riadi heslom “No Problem”,  bol som prekvapený natoľko, že som si dal námahu o tom napísať.
 

 Infrasauna HyundayBoli sme s kamarátmi u jedného z nich na chate pri Starej Ľubovni. Po návrate z jednej mrazivej a ufučanej lyžovačky sme prišli veľmi uzimení. Zima nás drvila neskutočne, nepomáhala ani slivovica a tak sme začali snívať o saune. Majiteľ chaty to hneď zobral ako výborný nápad a akčne sme začali hľadať, kde v Starej Ľubovni by sa dala zohnať. Bolo nám síce jasné, že na tejto dovolenke si ju už nevychutnáme, ale nápad nás nadchol.
Zadali sme do googlu “sauna stara lubovna”, ale veľmi úspešní sme neboli. Potom, už bezradní, sme zadali “elektro stara lubovna” a našli sme www.tamatex.sk. Kto by hľadal saunu v elektro predajni? Ale chytali sme sa slamky a skúsili sme zavolať. Na našu zdanlivo scestnú otázku, čuduj sa svete, sme dostali odpoveď: “Toto nepredávame, ale nie je to zlý nápad, takže ak prídete o tri dni, No Problem”. Skoro som spadol na zadok. Mali sme do konca dovolenky ešte štyri dni, tak by sme saunu ešte stihli. A o tri dni naozaj – čakala nás tam Infrasauna Hyunday. Nič zložité, čo by sa nedalo hneď aj nainštalovať a aj vychutnať.


Vtedy som svoj príbeh z Turecka porozprával majiteľovi. Ten sa iba usmial a podotkol, že aj na Slovensku vieme povedať  “No Problem”, a že si dokonca na tom zakladá živobytie. A ešte pridal, že podobných lokálnych predajcov po Slovensku je veľa, a že sa združili do spoločného združenia HOME elektro. Len o nich vie málo ľudí, keďže sú všetci zblbnutí reklamami veľkých reťazcov.
Takže, ak by ste chceli nájsť, či podobní nie sú aj vo vašom regióne, skúste pozrieť mapku všetkých - je ich tam na moje prekvapenie dosť.

Ak takých nájdete a máte s nimi dobré skúsenosti, dajte vedieť svetu, že niekto je dobrý dodávateľ – pochváľte ho a šírte tým jeho dobré meno a kvalitu ďalej.


Netreba byť teda pesimistický, aj na Slovensku sa dá zažiť “No Problem”. Neviem síce, či by som tak dobre pochodil u každého z predajcov daného združenia, ale v Starej Ľubovni určite. A dokonca, keď sa pozriete na ich stránku, tak tie sauny už predávajú štandardne :)

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410