VIVA-SLOVAKIA.sk - odporúčané hotely, aquaparky, lyžiarské strediská a kúpele s animačným programom.

Predchádzajúci článok: Interiérové dvere z masívu

www.VIVA-SLOVAKIA.sk - odporúčané hotely, aquaparky, lyžiarské strediská a kúpele s animačným programom v turisticky atraktívnych regiónoch Slovenska. Nový portál venujúci propagovaniu zariadení z oblasti turistického ruchu, ktoré ponúkajú okrem štandardných služieb práve kvalitný animačný program.

Ak vás zaujíma konkrétny druh zariadení s animačným programom, určite navštívte špecializované sekcie portálu VIVA-SLOVAKIA.sk: Hotely s animačným programom, Aquaparky s animačným programom, Kúpele s animačným programom, Lyžiarske strediská s animačným programomAtraktívne regióny s animačným programom, ale aj sekcie venované prezentačným akciám na Slovensku a v zahraničí Slovenské Dni , alebo súťažiam o  atraktívne ceny od našich partnerov Súťaže.

Že neviete čo je to "Animačný program"?

Je to veľmi jednoduché.  Animačný program predstavuje novú modernú službu pre hostí v hoteloch, kúpeľoch, akvaparkoch, či v rôznych turistických strediskách napríklad aj lyžiarských. Nemá to nič spoločné s kresleným filmom či počítačovou grafikou – animácia v súvislosti s voľným časom znamená jeho aktívne oživovanie – animácia v cestovnom ruchu znamená rozveseľovanie, zábavu hostí o ktorú sa stará cilene profesionál - animátor, prípadne početnejší tím animátorov.
Animátori sú teda špecialisti na prácu s ľuďmi vo voľnom čase / cestovnom ruchu a pre hostí organizujú bohatý športový a kultúrny animačný program.

Portál www.VIVA-SLOVAKIA.sk je špecializovaným portálom venujúcim sa propagácii zariaení v cestovnom ruch, ktoré svoje služby poskytované hosťom rozširujú práve o animačný, program.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410