Základné informácie o realizovaných web stránkach. Dočítate sa v ktorom projekte, ktorej web stránke, ktoré sme realizovali a spravujeme, je čo zaujímavé.

Ak hľadáte kvalitnú optiku s osobným prístupom v mestách Poprad či Svit, potom určite navštívte optiky JN Optik v Poprade na sídliskách Juh a Západ a vo Svite:

- Poprad - Juh (pri Výkriku) Dostojevského 4532/59
- Poprad - Západ (Limba) Podtatranská 2501
- Svit Štúrova 152

Zaujímavé pracovné príležitosti v regióne okresov Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa nájdete v Personálnej agentúre NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiacej už od roku 1992.

Chystáte sa na rekonštrukciu svojho príbytku, alebo ste práve pred dokončením nového domu a rozhodujete sa aké dvere osadiť do prechodov medzi jednotlivé miestnosti? Možno práve vám pomôžeme v tomto článku. Výber interiérových dverí je dôležitým rozhodnutím, ktoré vás budú otvárať nové dni.

www.VIVA-SLOVAKIA.sk - odporúčané hotely, aquaparky, lyžiarské strediská a kúpele s animačným programom v turisticky atraktívnych regiónoch Slovenska. Nový portál venujúci propagovaniu zariadení z oblasti turistického ruchu, ktoré ponúkajú okrem štandardných služieb práve kvalitný animačný program.

No Problem TAMATEXPred pár rokmi som bol na dovolenke v Turecku v Çeşme pri meste Izmir, kde som mal možnosť vidieť, čo sú to služby pre zákazníka. Bol som veľmi veľmi prekvapený a nadšený, čo všetko dokážu urobiť pre zákazníka a to vám nemusí trčať plná peňaženka z vrecka. Bol som tam jednak ako študent a jednak do danej časti Turecka chudobná Slovač vôbec nechodí, skôr turisti zo západnej Európy a samozrejme Ruska.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410